V175LT10CPX2855 검색 결과
부품상세내역
METAL OXIDE VARISTOR, 225V 455V RAD; Voltage Rating VAC:175V; Voltage Rating VDC:225V; Product Range:LA Series; Clamping Voltage Vc Max:455V; Varistor...
구매
V175LA20AP
LITTELFUSE METAL OXIDE VARISTOR, 225V 455V RAD; Voltage Rating VAC:175V; Voltage Rating VDC:225V; Product Range:LA Series; Clamping Voltage Vc Max:455V; Varistor... 1892 1325