V15S05EZ025K 검색 결과
일반 업체
제이케이 무역 케이지비이아이티
부품명
V150/2B
제조사
BRAUER
부품상세내역
TOGGLE CLAMP; Clamp Type:Vertical; Holding Force:150N; Height:125mm; Length:70mm; Weight:150g; Vertical Arm Length:125mm; Hole Diameter:5.1mm; Product...
수량
8
가격
46057
구매
V150/2B
BRAUER TOGGLE CLAMP; Clamp Type:Vertical; Holding Force:150N; Height:125mm; Length:70mm; Weight:150g; Vertical Arm Length:125mm; Hole Diameter:5.1mm; Product... 8 46057
구매
부품명
V15G41C25K
제조사
OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
부품상세내역
MICROSWITCH, ROLLER LEVER SPDT 15A 250V; Microswitch Type:Snap Action; Microswitch Actuator:Simulated Roller Lever; Contact Configuration:SPDT; Switch...
수량
619
가격
4784
V15G41C25K
OMRON ELECTRONIC COMPONENTS MICROSWITCH, ROLLER LEVER SPDT 15A 250V; Microswitch Type:Snap Action; Microswitch Actuator:Simulated Roller Lever; Contact Configuration:SPDT; Switch... 619 4784