PAN64332MB10 검색 결과
일반 업체
초록디엘피 우성사
부품명
PA-13
제조사
OMEGA
부품상세내역
ADAPTOR, 7/16"MALE, 1/4"FEMALE;
수량
410
가격
119419
구매
PA-13
OMEGA ADAPTOR, 7/16"MALE, 1/4"FEMALE; 410 119419
구매
부품명
PA.11
제조사
TAOGLAS
부품상세내역
ANTENNA, BLUETOOTH/WLAN/ZIGBEE, 2.442GHZ; Centre Frequency:2.442GHz; Antenna Case Size:10mm x 4mm x 3mm; Product Range:-; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
PA.11
TAOGLAS ANTENNA, BLUETOOTH/WLAN/ZIGBEE, 2.442GHZ; Centre Frequency:2.442GHz; Antenna Case Size:10mm x 4mm x 3mm; Product Range:-; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018) 0 6862