NBB818GM30E2V1 검색 결과
부품명
NBB8-18GM50-E2-V1
부품상세내역
PROXIMITY SWITCH, M18, PNP; Sensing Range Max:8mm; Thread Size - Metric:M18; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:10V; Supply Voltage DC Max:30V; ...
수량
6
가격
193276
구매
NBB8-18GM50-E2-V1
PEPPERL+FUCHS PROXIMITY SWITCH, M18, PNP; Sensing Range Max:8mm; Thread Size - Metric:M18; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:10V; Supply Voltage DC Max:30V; ... 6 193276