NBB15U1A2T 검색 결과
일반 업체
제이케이 무역 케이지비이아이티 I.C.T 미래아이티
부품명
NBB15240
제조사
BUD INDUSTRIES
부품상세내역
ENCLOSURE, WALL MNT, HINGED DOOR, PBT/PC; Enclosure Type:Wall Mount; Enclosure Material:PBT, Polycarbonate; External Height - Metric:91mm; External Wi...
구매
NBB15240
BUD INDUSTRIES ENCLOSURE, WALL MNT, HINGED DOOR, PBT/PC; Enclosure Type:Wall Mount; Enclosure Material:PBT, Polycarbonate; External Height - Metric:91mm; External Wi... 0 50357
구매
부품명
NBB15+U1+E2
부품상세내역
PROXIMITY SWITCH, 15MM; Sensing Range Max:15mm; Thread Size - Metric:-; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:10V; Supply Voltage DC Max:60V; Produ...
NBB15+U1+E2
PEPPERL+FUCHS PROXIMITY SWITCH, 15MM; Sensing Range Max:15mm; Thread Size - Metric:-; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:10V; Supply Voltage DC Max:60V; Produ... 0 207020