LB22122WHITE 검색 결과
부품명
LB22F23Q7.
제조사
E-SWITCH
부품상세내역
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, 3A, 250V, PANEL; Product Range:LB22 Series; Panel Cutout Diameter:22mm; Contact Configuration:SPDT; Switch Operation:On-On; P...
수량
249
가격
15736
구매
LB22F23Q7.
E-SWITCH PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, 3A, 250V, PANEL; Product Range:LB22 Series; Panel Cutout Diameter:22mm; Contact Configuration:SPDT; Switch Operation:On-On; P... 249 15736
구매
부품명
LB22F2GQ7.
제조사
E-SWITCH
부품상세내역
PUSHBUTTON SWITCH, DPDT, 3A, 250V, PANEL; Product Range:LB22 Series; Panel Cutout Diameter:22mm; Contact Configuration:DPDT; Switch Operation:On-On; P...
수량
55
가격
17777
LB22F2GQ7.
E-SWITCH PUSHBUTTON SWITCH, DPDT, 3A, 250V, PANEL; Product Range:LB22 Series; Panel Cutout Diameter:22mm; Contact Configuration:DPDT; Switch Operation:On-On; P... 55 17777