GRM2165C1H152JA01DNISNMUR 검색 결과
일반 업체
우성사
부품명
GRM2165C1H152JA01D
부품상세내역
CAP, 1500PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:1500pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di...
가격
39
구매
GRM2165C1H152JA01D
MURATA CAP, 1500PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:1500pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 0 39