GRM2165C1H151GA01D 검색 결과
부품명
GRM2165C1H151JA01D
부품상세내역
CAP, 150PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:150pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel...
가격
30
구매
GRM2165C1H151JA01D
MURATA CAP, 150PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:150pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel... 0 30