GRM2165C1H150FZ01D 검색 결과
부품명
GRM2165C1H151JA01D
제조사
MURATA
부품상세내역
CAP, 150PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:150pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel...
수량
0
가격
30
구매
GRM2165C1H151JA01D
MURATA CAP, 150PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:150pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel... 0 30
구매
부품명
GRM2165C1H152JA01D
제조사
MURATA
부품상세내역
CAP, 1500PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:1500pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di...
수량
0
가격
39
GRM2165C1H152JA01D
MURATA CAP, 1500PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:1500pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 0 39