GRM1885C1H3R3BZ01J 검색 결과
부품명
GRM1885C1H3R3BA01D
부품상세내역
CAP, 3.3PF, 50V, C0G/NP0, 0603; Capacitance:3.3pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.1pF; Diele...
수량
3900
가격
114
구매
GRM1885C1H3R3BA01D
MURATA CAP, 3.3PF, 50V, C0G/NP0, 0603; Capacitance:3.3pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.1pF; Diele... 3900 114
부품상세내역
수량
3900
가격
38
MURATA CAP, 3.3PF, 50V, C0G/NP0, 0603; Capacitance:3.3pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.1pF; Diele... 3900 38