E99580C13 검색 결과
부품명
E998/NEO
제조사
ECLIPSE MAGNETICS
부품상세내역
MAGNET, SHALLOW POT, NEODYMIUM, 10MM DIA; Diameter:10mm; Height:4.5mm; Magnet Material:Neodymium; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); Box Qua...
수량
1
가격
43938
구매
E998/NEO
ECLIPSE MAGNETICS MAGNET, SHALLOW POT, NEODYMIUM, 10MM DIA; Diameter:10mm; Height:4.5mm; Magnet Material:Neodymium; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); Box Qua... 1 43938
구매
부품명
E999/NEO
제조사
ECLIPSE MAGNETICS
부품상세내역
MAGNET, SHALLOW POT, NEODYMIUM, 13MM DIA; Diameter:13mm; Height:4.5mm; Magnet Material:Neodymium; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); Box Qua...
E999/NEO
ECLIPSE MAGNETICS MAGNET, SHALLOW POT, NEODYMIUM, 13MM DIA; Diameter:13mm; Height:4.5mm; Magnet Material:Neodymium; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); Box Qua... 0 105468