C2012CH1H333K125AA 검색 결과
부품명
C2012C0G1E333J125AA
제조사
TDK
부품상세내역
CAP, 0.033µF, 25V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:33000pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; ...
수량
0
가격
127
구매
C2012C0G1E333J125AA
TDK CAP, 0.033µF, 25V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:33000pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; ... 0 127
구매
부품명
C2012C0G1H102J060AA
제조사
TDK
부품상세내역
CAP, 1000PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di...
수량
0
가격
194
C2012C0G1H102J060AA
TDK CAP, 1000PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 0 194