C06033.3PF50V0.25PF 검색 결과
부품상세내역
CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 020; CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 0201; Product Range:TDK - C Series; Capacitance:24pF; Capacitance Toler...
C0603C0G1E240J
TDK CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 020; CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 0201; Product Range:TDK - C Series; Capacitance:24pF; Capacitance Toler... 0 34
부품상세내역
CAP, 0.1UF, 50V, MLCC, 0603; Capacitance:0.1µF; Voltage(DC):50V; Capacitor Case / Package:0603 ^1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric ...
C0603C104K5RAC3121
KEMET CAP, 0.1UF, 50V, MLCC, 0603; Capacitance:0.1µF; Voltage(DC):50V; Capacitor Case / Package:0603 ^1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric ... 8000 40