B1100LB13 검색 결과
부품명
B1100
제조사
FENNER
부품상세내역
BELT, V B PROFILE 1100 MM; Material:-; External Depth:11mm; Length:-; Product Range:-; External Width:17mm; Operating Temperature Max:70°C; Operating ...
구매
B1100
FENNER BELT, V B PROFILE 1100 MM; Material:-; External Depth:11mm; Length:-; Product Range:-; External Width:17mm; Operating Temperature Max:70°C; Operating ... 0 12199
구매
부품명
B1100-13-F
제조사
MULTICOMP PRO
부품상세내역
RECTIFIER, SCHOTTKY, 1A, 100V, DO-214AC, FULL REEL; Repetitive Peak Reverse Voltage:100V; Average Forward Current:1A; Diode Configuration:Single; Diod...
수량
가격
79
B1100-13-F
MULTICOMP PRO RECTIFIER, SCHOTTKY, 1A, 100V, DO-214AC, FULL REEL; Repetitive Peak Reverse Voltage:100V; Average Forward Current:1A; Diode Configuration:Single; Diod... 120000 79