B1004A1ND3G50R0011W 검색 결과
일반 업체
알렉시오전자 파츠너(주) Wintech Components Limited
부품명
B1004A1-ND3G-50R-0.01-1W
제조사
AMPHENOL RF
부품상세내역
RF COAXIAL, BNC, TERMINATOR, 50OHM; Accessory Type:RF Coaxial BNC Straight Terminator, 50 Ohm, 4 GHz, Nickel Plated, Cable Mount; For Use With:BNC Coa...
수량
325
가격
30000
구매
B1004A1-ND3G-50R-0.01-1W
AMPHENOL RF RF COAXIAL, BNC, TERMINATOR, 50OHM; Accessory Type:RF Coaxial BNC Straight Terminator, 50 Ohm, 4 GHz, Nickel Plated, Cable Mount; For Use With:BNC Coa... 325 30000
구매
부품명
B1004A1-ND3G-75R-0.01-1W
제조사
AMPHENOL RF
부품상세내역
TERMINATOR, BNC, 75R; Connector Type:BNC Coaxial; Connector Body Style:Straight Plug; Coaxial Termination:Crimp; Impedance:75ohm; Coaxial Cable Types:...
B1004A1-ND3G-75R-0.01-1W
AMPHENOL RF TERMINATOR, BNC, 75R; Connector Type:BNC Coaxial; Connector Body Style:Straight Plug; Coaxial Termination:Crimp; Impedance:75ohm; Coaxial Cable Types:... 0 7076