AK2B2540IBLACK 검색 결과
일반 업체
다다전자 (주)링크맨 코퍼레이션 스마일전자
부품명
AK2581HB-AT
제조사
ADDA
부품상세내역
AXIAL FAN, 254MM, 115VAC, 620mA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ...
수량
183
가격
229494
구매
AK2581HB-AT
ADDA AXIAL FAN, 254MM, 115VAC, 620mA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ... 183 229494
구매
부품명
AK2581HB-AW
제조사
ADDA
부품상세내역
AXIAL FAN, 254MM x 89MM, 115VAC, 620MA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Typ...
수량
29
가격
208135
AK2581HB-AW
ADDA AXIAL FAN, 254MM x 89MM, 115VAC, 620MA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Typ... 29 208135