ABS07AIG32768KHZ9DT 검색 결과
부품명
ABS07AIG-32.768KHZ-9-D-T
제조사
ABRACON
부품상세내역
CRYSTAL, AEC-Q200, 32.768KHZ, 3.2X1.5MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 3.2mm x 1.5mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:9pF; ...
수량
0
가격
718
구매
ABS07AIG-32.768KHZ-9-D-T
ABRACON CRYSTAL, AEC-Q200, 32.768KHZ, 3.2X1.5MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 3.2mm x 1.5mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:9pF; ... 0 718
구매
부품명
ABS07AIG-32.768KHZ-9-D-T
제조사
ABRACON
부품상세내역
수량
0
가격
578
ABS07AIG-32.768KHZ-9-D-T
ABRACON CRYSTAL, AEC-Q200, 32.768KHZ, 3.2X1.5MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 3.2mm x 1.5mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:9pF; ... 0 578