ABS04W32768KHZ4J2T5 검색 결과
부품상세내역
CRYSTAL, 32.768KHZ, 4PF, SMD, 1.2 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.2mm x 1mm; Frequency Stability + / -:1ppm; Load Capacitance:4pF;...
구매
ABS04W-32.768KHZ-4-B2-T5
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 4PF, SMD, 1.2 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.2mm x 1mm; Frequency Stability + / -:1ppm; Load Capacitance:4pF;... 0 5335
부품상세내역
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 4PF, SMD, 1.2 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.2mm x 1mm; Frequency Stability + / -:1ppm; Load Capacitance:4pF;... 0 6091