ABM812.288MHZ12D2XT 검색 결과
일반 업체
(주)동현트레이딩
부품명
ABM8-12.000MHZ-B2-T
부품상세내역
CRYSTAL, 12MHZ, 18PF, 3.2 X 2.5MM; Frequency Nom:12MHz; Crystal Case:SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Load Capacitance:18pF; Frequ...
수량
3375
가격
958
구매
ABM8-12.000MHZ-B2-T
ABRACON CRYSTAL, 12MHZ, 18PF, 3.2 X 2.5MM; Frequency Nom:12MHz; Crystal Case:SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Load Capacitance:18pF; Frequ... 3375 958
부품상세내역
수량
3375
가격
769
ABRACON CRYSTAL, 12MHZ, 18PF, 3.2 X 2.5MM; Frequency Nom:12MHz; Crystal Case:SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Load Capacitance:18pF; Frequ... 3375 769