A1117NR2.5 검색 결과
부품명
A1124
제조사
TENMA
부품상세내역
HOT AIR NOZZLE, STRAIGHT, 2.5MM; For Use With:Tenma 21-10125 & 21-10130 Rework Stations; Tip / Nozzle Style:Straight; Tip / Nozzle Width:2.5mm; Tip / ...
수량
5
가격
9327
구매
A1124
TENMA HOT AIR NOZZLE, STRAIGHT, 2.5MM; For Use With:Tenma 21-10125 & 21-10130 Rework Stations; Tip / Nozzle Style:Straight; Tip / Nozzle Width:2.5mm; Tip / ... 5 9327
구매
부품명
제조사
TENMA
부품상세내역
HOT AIR NOZZLE, SOP, 7.6; For Use With:Tenma 21-10125 & 21-10130 Rework Stations; Tip / Nozzle Style:SOP; Tip / Nozzle Width:7.6mm; Tip / Nozzle Lengt...
수량
17
가격
9327
TENMA HOT AIR NOZZLE, SOP, 7.6; For Use With:Tenma 21-10125 & 21-10130 Rework Stations; Tip / Nozzle Style:SOP; Tip / Nozzle Width:7.6mm; Tip / Nozzle Lengt... 17 9327