5010FU0044005 검색 결과
일반 업체
Hyton technology limited (주)동현트레이딩
제조사
KEYSTONE
부품상세내역
TEST POINT, PCB, THROUGH HOLE; Product Range:-; Connector Colour:Red; Connector Mounting:Through Hole Mount; Mounting Hole Dia:1.6mm; Contact Material...
수량
40192
가격
549
구매
KEYSTONE TEST POINT, PCB, THROUGH HOLE; Product Range:-; Connector Colour:Red; Connector Mounting:Through Hole Mount; Mounting Hole Dia:1.6mm; Contact Material... 40192 549
제조사
PHOENIX CONTACT
부품상세내역
TERMINAL BLOCK, 2POS, 1LEVEL, 28A, 440V;
PHOENIX CONTACT TERMINAL BLOCK, 2POS, 1LEVEL, 28A, 440V; 0 38328