500T012E100B 검색 결과
일반 업체
케이티전자
부품명
500
제조사
GENERAL TOOLS
부품상세내역
SCREWDRIVER, PRECISION, CORDLESS; Battery Voltage:-; Chuck Size:0.125"; Torque Max:-; Battery Capacity:-; Product Range:-; Plug Type:-
구매
500
GENERAL TOOLS SCREWDRIVER, PRECISION, CORDLESS; Battery Voltage:-; Chuck Size:0.125"; Torque Max:-; Battery Capacity:-; Product Range:-; Plug Type:- 0 64449
제조사
KEYSTONE
부품상세내역
HOLDER, BATTERY, 1 CELL, 12MM; Battery Sizes Accepted:Coin Cell - 12mm; No. of Batteries:1; Battery Holder Mount:Through Hole; Product Range:-; SVHC:N...
KEYSTONE HOLDER, BATTERY, 1 CELL, 12MM; Battery Sizes Accepted:Coin Cell - 12mm; No. of Batteries:1; Battery Holder Mount:Through Hole; Product Range:-; SVHC:N... 10790 1868