405MABA02KJS 검색 결과
부품상세내역
FAN, 40MM, 5VDC; Supply Voltage:5V; Current Type:DC; Fan Frame Size:40mm; External Depth:20mm; Noise Rating:18dBA; Flow Rate - Imperial:5.9cu.ft/min; ...
405
EBM-PAPST FAN, 40MM, 5VDC; Supply Voltage:5V; Current Type:DC; Fan Frame Size:40mm; External Depth:20mm; Noise Rating:18dBA; Flow Rate - Imperial:5.9cu.ft/min; ... 15 25804
부품상세내역
SPACER, ROUND, ALUMINIUM, 6.4MM; Spacer Material:Aluminium; Overall Length:6.4mm; Outer Diameter:4.9mm; Inner Diameter:3.8mm; Spacer Type:Round; Produ...
KEYSTONE SPACER, ROUND, ALUMINIUM, 6.4MM; Spacer Material:Aluminium; Overall Length:6.4mm; Outer Diameter:4.9mm; Inner Diameter:3.8mm; Spacer Type:Round; Produ... 0 16751
프리미엄 B
태양전기상사
업체 정보
agejm96@daum.net
부품명 제조사 datasheet 부품상세내역 수량 제조코드 재고위치 갱신일 RFQ
405 2건 전체내용보기 CHIMIN 13  3~4DAYS 26-05-14
견적
견적
CHIMIN
13
3~4DAYS
4051 2건 전체내용보기 Texas Instruments 133  In Stock 26-05-14
Texas Instruments
133
제조코드
재고위치
In Stock
4052 Texas Instruments 152  In Stock 26-05-14
Texas Instruments
152
In Stock
405-1 MECA 350  In Stock 26-05-14
MECA
350
40511 RCA 15  3~4DAYS 26-05-14
RCA
info@tysemicom.com
405 3건 전체내용보기 9875  3~4DAYS 26-05-14
4051 2건 전체내용보기 5000  2~3days 26-05-14
2~3days
4052 TexasInstruments 152  3~4days 26-05-14
152
405-1 MECA 350  3~4days 26-05-14
sales@limekorea.biz
405 2건 전체내용보기 WOD 28  STOCK 26-05-14
STOCK
4050 3M 1000  3~5Days 26-05-14
5~6일
4052 3건 전체내용보기 WOD 280  STOCK 26-05-14
STOCK
405 F EBM-PAPST 1000  3~5Days 26-05-14
405 F
EBM-PAPST
3~5Days
후이테크놀로지
hui1747@hanmail.net
405MABA02KJS 소량가능 6000  25+24+ 1일 26-05-14
405MABA02KJS
소량가능
1일
실로암테크
holyfeet@empas.com
405F ebmpapst 26  3~4DAYS 26-05-14
405F
26
4051D ti 46  2~3DAYS 26-05-14
2~3DAYS
40523 2건 전체내용보기 TE 56000  3-5DAYS 26-05-14
TE
4053A 700  06+ 1-2days 26-05-14
4053A