405MABA02KHL 검색 결과
일반 업체
(주)와이지테크 (YG TECH)
부품상세내역
FAN, 40MM, 5VDC; Supply Voltage:5V; Current Type:DC; Fan Frame Size:40mm; External Depth:20mm; Noise Rating:18dBA; Flow Rate - Imperial:5.9cu.ft/min; ...
405
EBM-PAPST FAN, 40MM, 5VDC; Supply Voltage:5V; Current Type:DC; Fan Frame Size:40mm; External Depth:20mm; Noise Rating:18dBA; Flow Rate - Imperial:5.9cu.ft/min; ... 15 25804
부품상세내역
SPACER, ROUND, ALUMINIUM, 6.4MM; Spacer Material:Aluminium; Overall Length:6.4mm; Outer Diameter:4.9mm; Inner Diameter:3.8mm; Spacer Type:Round; Produ...
KEYSTONE SPACER, ROUND, ALUMINIUM, 6.4MM; Spacer Material:Aluminium; Overall Length:6.4mm; Outer Diameter:4.9mm; Inner Diameter:3.8mm; Spacer Type:Round; Produ... 0 16751
405F ebmpapst 26  3~4DAYS 26-05-14
견적
견적
405F
3~4DAYS
4051D ti 46  2~3DAYS 26-05-14
2~3DAYS
40523 2건 전체내용보기 TE 56000  3-5DAYS 26-05-14
TE
3-5DAYS
4053A 700  06+ 1-2days 26-05-14
4053A
700
06+
1-2days
4053B HARRIS 650  4~5DAYS 26-05-14
4053B
HARRIS
650
4~5DAYS
info@tysemicom.com
405 3건 전체내용보기 9875  3~4DAYS 26-05-14
3~4DAYS
4051 2건 전체내용보기 5000  2~3days 26-05-14
2~3days
4052 TexasInstruments 152  3~4days 26-05-14
TexasInstruments
152
405-1 MECA 350  3~4days 26-05-14
MECA
350
후이테크놀로지
hui1747@hanmail.net
405MABA02KJS 소량가능 6000  25+24+ 1일 26-05-14
405MABA02KJS
소량가능
1일
태양전기상사
agejm96@daum.net
405 2건 전체내용보기 CHIMIN 13  3~4DAYS 26-05-14
CHIMIN
13
4051 2건 전체내용보기 Texas Instruments 133  In Stock 26-05-14
Texas Instruments
133
In Stock
4052 Texas Instruments 152  In Stock 26-05-14
152
In Stock
405-1 MECA 350  In Stock 26-05-14
MECA
350
40511 RCA 15  3~4DAYS 26-05-14
RCA
sales@limekorea.biz
405 2건 전체내용보기 WOD 28  STOCK 26-05-14
STOCK
4050 3M 1000  3~5Days 26-05-14
5~6일
4052 3건 전체내용보기 WOD 280  STOCK 26-05-14
STOCK
405 F EBM-PAPST 1000  3~5Days 26-05-14
405 F