0217250HXP 검색 결과
일반 업체
아이씨테크 JHJ TECH 제이케이 무역 케이지비이아이티 I.C.T 미래아이티
부품명
0217.032MXP
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 0.032A/250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:32mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fu...
구매
0217.032MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 0.032A/250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:32mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fu... 1503 4943
구매
부품명
0217.050HXP
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 0.05A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:50mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fu...
수량
363
가격
0217.050HXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 0.05A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:50mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fu... 363 4155