02171.25MXBP 검색 결과
일반 업체
(주)제니스전자 제이파츠 (주)넷콤 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
02171.25MXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 1.25A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:1.25A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; F...
수량
998
가격
835
구매
02171.25MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 1.25A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:1.25A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; F... 998 835