021706.3TXP 검색 결과
부품명
021706.3HXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V;
수량
55
가격
898
구매
021706.3HXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V; 55 898
구매
부품명
021706.3MXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus...
788
021706.3MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus... 1216 788