021706.3MXBP 검색 결과
일반 업체
(주)제니스전자 제이파츠 (주)넷콤 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
021706.3MXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus...
구매
021706.3MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus... 1216 788