0215001.MXK20SPP 검색 결과
부품명
0215001.MXP
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 1A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:1A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse Size ...
구매
0215001.MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 1A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:1A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse Size ... 4783 3101