ZA028LDMT5 검색 결과
부품명
ZA028LDCT
부품상세내역
TRANSDUCER, ALARM, 95DBA, 28V, PANEL; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:16VDC; Supply Voltage Max:28VDC; Tones:Continuous; Sound Pressure ...
수량
103
가격
61483
구매
ZA028LDCT
MALLORY TRANSDUCER, ALARM, 95DBA, 28V, PANEL; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:16VDC; Supply Voltage Max:28VDC; Tones:Continuous; Sound Pressure ... 103 61483