W.FLLP04N2A100 검색 결과
일반 업체
제이케이 무역
케이지비이아이티
I.C.T
미래아이티
재고순
가나다순
전체
제이케이 무역
케이지비이아이티
I.C.T
미래아이티
전체
W.FL
-R-SMT-1(10)
HIROSE / HRS
부품상세내역
RF COAXIAL, W.FL, STRAIGHT JACK, 50OHM; Connector Type:W.FL Coaxial; Connector Body Style:Straight Jack; Coaxial Termination:Solder; Impedance:50ohm; ...
W.FL
-R-SMT-1(10)
HIROSE / HRS
-2LP-04N2-A-(100)
CABLE ASSEMBLY, W.FL, DE, 100MM; Connector to Connector:90° W.FL Plug to 90° W.FL Plug; Coaxial Cable Type:0.81mm; Impedance:50ohm; Cable Length - Imp...
-2LP-04N2-A-(100)
-2LP-04N2-A-(500)
CABLE ASSEMBLY, W.FL, DE, 500MM; Connector to Connector:90° W.FL Plug to 90° W.FL Plug; Coaxial Cable Type:0.81mm; Impedance:50ohm; Cable Length - Imp...
-2LP-04N2-A-(500)