V175LT10APX2855 검색 결과
일반 업체
(주)제니스전자 (주)넷콤 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
V175LA20AP
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
METAL OXIDE VARISTOR, 225V 455V RAD; Voltage Rating VAC:175V; Voltage Rating VDC:225V; Product Range:LA Series; Clamping Voltage Vc Max:455V; Varistor...
구매
V175LA20AP
LITTELFUSE METAL OXIDE VARISTOR, 225V 455V RAD; Voltage Rating VAC:175V; Voltage Rating VDC:225V; Product Range:LA Series; Clamping Voltage Vc Max:455V; Varistor... 1892 1325