V130LA20C 검색 결과
부품명
V130LA20CP
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
METAL OXIDE VARISTOR, 228V 340V RAD; Voltage Rating VAC:130V; Voltage Rating VDC:-; Product Range:C-III Series; Clamping Voltage Vc Max:340V; Varistor...
구매
V130LA20CP
LITTELFUSE METAL OXIDE VARISTOR, 228V 340V RAD; Voltage Rating VAC:130V; Voltage Rating VDC:-; Product Range:C-III Series; Clamping Voltage Vc Max:340V; Varistor... 0 1739