SB580R210001 검색 결과
부품명
SB530
제조사
MULTICOMP
부품상세내역
DIODE, SCHOTTKY, 5A, 30V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:30V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-201AD; N...
수량
0
가격
895
구매
SB530
MULTICOMP DIODE, SCHOTTKY, 5A, 30V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:30V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-201AD; N... 0 895
구매
부품명
SB540
제조사
ONSEMI
부품상세내역
DIODE, SCHOTTKY, 5A, 40V, DO-201; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-...
수량
0
가격
650
SB540
ONSEMI DIODE, SCHOTTKY, 5A, 40V, DO-201; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-... 0 650
MULTICOMP
DIODE, SCHOTTKY, 5A, 40V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-201AD; N...
MULTICOMP DIODE, SCHOTTKY, 5A, 40V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-201AD; N... 0 1738
SB550
ONSEMI
DIODE, SCHOTTKY, 5A, 50V, DO-201; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:50V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-...
6
839
SB550
ONSEMI DIODE, SCHOTTKY, 5A, 50V, DO-201; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:50V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-... 6 839
SB560
DIODE, SCHOTTKY, 5A, 60V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:60V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-201AD; N...
467
SB560
MULTICOMP DIODE, SCHOTTKY, 5A, 60V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:60V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:DO-201AD; N... 0 467
SB5100
DIODE, SCHOTTKY, 5A, 100V, DO-201; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:100V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:D...
SB5100
ONSEMI DIODE, SCHOTTKY, 5A, 100V, DO-201; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:100V; Forward Current If(AV):5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:D... 0 1360
SB565Z
STARRETT
1
SB565Z
SB50-HDL-RED
ANDERSON POWER PRODUCTS
SB50-HDL-RED
SB560-E3/54.
VISHAY
SCHOTTKY RECTIFIER, 5A 60V DO-201AD; DIO; SCHOTTKY RECTIFIER, 5A 60V DO-201AD; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:60V; Fo...
SB560-E3/54.
VISHAY SCHOTTKY RECTIFIER, 5A 60V DO-201AD; DIO; SCHOTTKY RECTIFIER, 5A 60V DO-201AD; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:60V; Fo... 1400 1202
SB5H100-E354
VISHAY
SCHOTTKY RECTIFIER, 5A, 100V, DO-201AD; Repetitive Peak Reverse Voltage:100V; Average Forward Current:5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style...
754
SB5H100-E354
VISHAY SCHOTTKY RECTIFIER, 5A, 100V, DO-201AD; Repetitive Peak Reverse Voltage:100V; Average Forward Current:5A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style... 754 1270