R474R41005001M 검색 결과
일반 업체
아이페이커 스마일전자
부품명
RL1220S-R47-F
제조사
SUSUMU
부품상세내역
CURRENT SENSE RESISTOR, 0.47 OHM, 250mW, 1%; Resistance:0.47ohm; Product Range:RL Series; Resistor Case / Package:0805 ^2012 Metric]; Power Rating:250...
수량
2904
가격
284
구매
RL1220S-R47-F
SUSUMU CURRENT SENSE RESISTOR, 0.47 OHM, 250mW, 1%; Resistance:0.47ohm; Product Range:RL Series; Resistor Case / Package:0805 ^2012 Metric]; Power Rating:250... 2904 284
구매
부품명
RL1632R-R470-F
제조사
SUSUMU
부품상세내역
CURRENT SENSE RESISTOR, 0.47 OHM, 500mW,; Resistance:0.47ohm; Product Range:RL Series; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Power Rating:500mW; Res...
RL1632R-R470-F
SUSUMU CURRENT SENSE RESISTOR, 0.47 OHM, 500mW,; Resistance:0.47ohm; Product Range:RL Series; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Power Rating:500mW; Res... 0 1776
666
SUSUMU CURRENT SENSE RESISTOR, 0.47 OHM, 500mW,; Resistance:0.47ohm; Product Range:RL Series; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Power Rating:500mW; Res... 0 666
RWC502FK-13-R47AA
VITROHM
RES, R47, 1%, 2.2W, WIREWOUND, 5020;
RWC502FK-13-R47AA
VITROHM RES, R47, 1%, 2.2W, WIREWOUND, 5020; 2169 1824
VITROHM
VITROHM RES, R47, 1%, 2.2W, WIREWOUND, 5020; 2169 1202