R459.25014A125V 검색 결과
부품명
R452.375L
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
FUSE, SLOW BLOW SMD 375MA; Fuse Current:375mA; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay; ...
구매
R452.375L
LITTELFUSE FUSE, SLOW BLOW SMD 375MA; Fuse Current:375mA; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay; ... 0 3471
구매
부품명
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
FUSE,1A,SLO BLO,NANO 452,SMD; Fuse Current:1A; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay; ...
LITTELFUSE FUSE,1A,SLO BLO,NANO 452,SMD; Fuse Current:1A; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay; ... 0 1888
LITTELFUSE FUSE,1A,SLO BLO,NANO 452,SMD; Fuse Current:1A; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay; ... 0 1951
CHIP FUSE, SMD, SLOW BLOW, 5A; Fuse Current:5A; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay;...
LITTELFUSE CHIP FUSE, SMD, SLOW BLOW, 5A; Fuse Current:5A; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay;... 0 3471
LITTELFUSE CHIP FUSE, SMD, SLOW BLOW, 5A; Fuse Current:5A; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay;... 0 2477
FUSE, SMD, 3.5A; Fuse Current:3.5A; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Case S...
LITTELFUSE FUSE, SMD, 3.5A; Fuse Current:3.5A; Product Range:-; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:32VDC; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Case S... 0 3471