R413R34700000M 검색 결과
일반 업체
아이씨뱅큐(주)
부품상세내역
ATTENUATOR, SMA, 2W, 3DB, 18GHZ; Convert From Coax Type:SMA; Convert From Gender:Plug; Convert To Coax Type:SMA; Convert To Gender:Jack; Adapter Body ...
R413803000
RADIALL ATTENUATOR, SMA, 2W, 3DB, 18GHZ; Convert From Coax Type:SMA; Convert From Gender:Plug; Convert To Coax Type:SMA; Convert To Gender:Jack; Adapter Body ... 43 195548
부품상세내역
ATTENUATOR, SMA, 2W, 10DB, 18GHZ; Convert From Coax Type:SMA; Convert From Gender:Plug; Convert To Coax Type:SMA; Convert To Gender:Jack; Adapter Body...
189358
RADIALL ATTENUATOR, SMA, 2W, 10DB, 18GHZ; Convert From Coax Type:SMA; Convert From Gender:Plug; Convert To Coax Type:SMA; Convert To Gender:Jack; Adapter Body... 49 189358
ATTENUATOR, SMA, 2W, 20DB, 18GHZ; Convert From Coax Type:SMA; Convert From Gender:Plug; Convert To Coax Type:SMA; Convert To Gender:Jack; Adapter Body...
58
RADIALL ATTENUATOR, SMA, 2W, 20DB, 18GHZ; Convert From Coax Type:SMA; Convert From Gender:Plug; Convert To Coax Type:SMA; Convert To Gender:Jack; Adapter Body... 58 193071
R413F110050D0KV234
KEMET
SUPPRESSION CAP, 1000PF, Y2, 300VAC;
533
R413F110050D0KV234
KEMET SUPPRESSION CAP, 1000PF, Y2, 300VAC; 5400 533
KEMET
SUPPRESSION CAP, 1500PF, Y2, 300VAC;
533
KEMET SUPPRESSION CAP, 1500PF, Y2, 300VAC; 5400 533
SUPPRESSION CAP, 2200PF, Y2, 300VAC;
536
KEMET SUPPRESSION CAP, 2200PF, Y2, 300VAC; 5400 536
SUPPRESSION CAP, 3300PF, Y2, 300VAC;
609
KEMET SUPPRESSION CAP, 3300PF, Y2, 300VAC; 4500 609
SUPPRESSION CAP, 4700PF, Y2, 300VAC;
686
KEMET SUPPRESSION CAP, 4700PF, Y2, 300VAC; 3595 686
R413F147050D1KV234
623
R413F147050D1KV234
KEMET SUPPRESSION CAP, 4700PF, Y2, 300VAC; 4500 623
SUPPRESSION CAP, 6800PF, Y2, 300VAC;
684
KEMET SUPPRESSION CAP, 6800PF, Y2, 300VAC; 3600 684
R413I147050D0KV234
616
R413I147050D0KV234
KEMET SUPPRESSION CAP, 4700PF, Y2, 300VAC; 3000 616
633
KEMET SUPPRESSION CAP, 6800PF, Y2, 300VAC; 3000 633
SUPPRESSION CAP, 0.01UF, Y2, 300VAC;
649
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.01UF, Y2, 300VAC; 3000 649
SUPPRESSION CAP, 0.015UF, Y2, 300VAC;
739
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.015UF, Y2, 300VAC; 2700 739
R413I215050D1KV234
656
R413I215050D1KV234
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.015UF, Y2, 300VAC; 3000 656
SUPPRESSION CAP, 0.022UF, Y2, 300VAC;
939
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.022UF, Y2, 300VAC; 2100 939
762
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.022UF, Y2, 300VAC; 2700 762
SUPPRESSION CAP, 0.033UF, Y2, 300VAC;
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.033UF, Y2, 300VAC; 1500 1082
955
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.033UF, Y2, 300VAC; 0 955
SUPPRESSION CAP, 0.047UF, Y2, 300VAC;
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.047UF, Y2, 300VAC; 1500 1358
SUPPRESSION CAP, 0.068UF, Y2, 300VAC;
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.068UF, Y2, 300VAC; 1050 1824
R413N247050D0KV234
R413N247050D0KV234
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.047UF, Y2, 300VAC; 1500 1158
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.068UF, Y2, 300VAC; 1500 1301
SUPPRESSION CAP, 0.1UF, Y2, 300VAC;
900
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.1UF, Y2, 300VAC; 900 1920
R413N310050D1KV234
900
R413N310050D1KV234
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.1UF, Y2, 300VAC; 900 1548
SUPPRESSION CAP, 0.15UF, Y2, 300VAC;
750
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.15UF, Y2, 300VAC; 750 2160
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.15UF, Y2, 300VAC; 900 1981
SUPPRESSION CAP, 0.22UF, Y2, 300VAC;
598
KEMET SUPPRESSION CAP, 0.22UF, Y2, 300VAC; 598 2869