R2E225RA4021 검색 결과
일반 업체
케이티전자 JHJ TECH 제이케이 무역 케이지비이아이티 I.C.T 미래아이티
부품상세내역
CENTRIFUGAL FAN, 115V, 4 WIRE LEADED; Blower Type:Motorized Impeller; Supply Voltage:115VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:99m...
R2E225-BD40-28
EBM-PAPST CENTRIFUGAL FAN, 115V, 4 WIRE LEADED; Blower Type:Motorized Impeller; Supply Voltage:115VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:99m... 2 489628
부품상세내역
MOTORIZED IMPELLER; Blower Type:Motorized Impeller; Supply Voltage:230VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:99mm; Air Flow - CFM:...
660456
EBM-PAPST MOTORIZED IMPELLER; Blower Type:Motorized Impeller; Supply Voltage:230VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:99mm; Air Flow - CFM:... 30 660456
MOTORIZED IMPELLER; Blower Type:Motorized Impeller; Supply Voltage:230VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:88.3mm; Air Flow - CF...
4
EBM-PAPST MOTORIZED IMPELLER; Blower Type:Motorized Impeller; Supply Voltage:230VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:88.3mm; Air Flow - CF... 4 731336
R2E225-BE47-19
CENTRIFUGAL FAN, 225MM, 230VAC; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:230VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:107mm; Air Flow ...
1
R2E225-BE47-19
EBM-PAPST CENTRIFUGAL FAN, 225MM, 230VAC; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:230VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:107mm; Air Flow ... 1 514331
R2E225-RA92-09
CENTRIFUGAL FAN, 230V, 4 WIRE LEADED; Blower Type:Motorized Impeller; Supply Voltage:230VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:99m...
31
R2E225-RA92-09
EBM-PAPST CENTRIFUGAL FAN, 230V, 4 WIRE LEADED; Blower Type:Motorized Impeller; Supply Voltage:230VAC; Voltage Type:AC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:99m... 31 314719