R2632.768KHZ6PF 검색 결과
일반 업체
(주)동현트레이딩 (주)이파츠 로즈컴 아이파츠 BEPS 벱스
부품명
R26W0100
제조사
JONARD TOOLS
부품상세내역
수량
5
가격
56784
구매
R26W0100
구매
부품명
R26B-0100
제조사
JONARD TOOLS
부품상세내역
수량
6
가격
54595
R26B-0100
R26R-0100
7
R26R-0100
R26Y-0100
6
R26Y-0100
R26BLK-0100
R26BLK-0100
R26-32.768-6
RALTRON
CRYSTAL, 32.768KHZ, 6PF, 6.2 X 2.1MM DIA; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:Cylinder Radial, 6.2mm x 2.1mm Dia; Frequency Stability + / -:-; Load ...
525
R26-32.768-6
RALTRON CRYSTAL, 32.768KHZ, 6PF, 6.2 X 2.1MM DIA; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:Cylinder Radial, 6.2mm x 2.1mm Dia; Frequency Stability + / -:-; Load ... 2934 525
RALTRON
CRYSTAL, TUNING FORK, 32.768KHZ; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:Cylinder Radial, 6.2mm x 2mm Dia; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance...
201
RALTRON CRYSTAL, TUNING FORK, 32.768KHZ; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:Cylinder Radial, 6.2mm x 2mm Dia; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance... 2421 201
R2651DTSY06SC85
MULTICOMP PRO
4
R2651DTSY06SC85
MULTICOMP PRO
79
R2651DTSY10AC85
831
R2651DTSY10AC85
427
R2651DTSY10SC85
509
R2651DTSY10SC85
269
R2651DTSY14SC85
463
R2651DTSY14SC85
334
R2651DTSY16AC85
132
R2651DTSY16AC85
25
R2651DTSY16SC85
208
R2651DTSY16SC85
353
R2651DTSY20AC85
404
R2651DTSY20AC85
118
R2651DTSY20SC85
257
R2651DTSY20SC85
306
R2651DTSY26SC85
80
R2651DTSY26SC85
278
R2651DTSY40SC85
123
R2651DTSY40SC85
108
R2651DTSY50SC85
221
R2651DTSY50SC85
77
R2651DTSY64SC85
190
R2651DTSY64SC85
25
R2651HTSY10SC85
252
R2651HTSY10SC85
121
R26-32.768-12.5-EXT-5PPM
CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF/6.2MM X 2.1MM;
225
R26-32.768-12.5-EXT-5PPM
RALTRON CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF/6.2MM X 2.1MM; 4906 225