R2162F2.50A2617015V 검색 결과
일반 업체
(주)동현트레이딩 레이 리 전자 유한 공사
부품명
R210408012
제조사
RADIALL
부품상세내역
RF COAXIAL, MMT, STRAIGHT JACK, 50OHM; Connector Type:MMT Coaxial; Connector Body Style:Straight Jack; Coaxial Termination:Solder; Impedance:50ohm; Co...
구매
R210408012
RADIALL RF COAXIAL, MMT, STRAIGHT JACK, 50OHM; Connector Type:MMT Coaxial; Connector Body Style:Straight Jack; Coaxial Termination:Solder; Impedance:50ohm; Co... 0 9906
구매
부품명
제조사
RADIALL
부품상세내역
RF COAXIAL, MCX, STRAIGHT PLUG, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Straight Plug; Coaxial Termination:Crimp; Impedance:75ohm; Coa...
RADIALL RF COAXIAL, MCX, STRAIGHT PLUG, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Straight Plug; Coaxial Termination:Crimp; Impedance:75ohm; Coa... 0 18114
RF COAXIAL, MCX, RIGHT ANGLE PLUG, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Right Angle Plug; Coaxial Termination:Crimp; Impedance:75oh...
987
RADIALL RF COAXIAL, MCX, RIGHT ANGLE PLUG, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Right Angle Plug; Coaxial Termination:Crimp; Impedance:75oh... 987 21796
RF COAXIAL, MCX, STRAIGHT JACK, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Straight Jack; Coaxial Termination:Crimp; Impedance:75ohm; Coa...
RADIALL RF COAXIAL, MCX, STRAIGHT JACK, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Straight Jack; Coaxial Termination:Crimp; Impedance:75ohm; Coa... 0 59480
RF COAXIAL, MCX, STRAIGHT JACK, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Straight Jack; Coaxial Termination:Solder; Impedance:75ohm; Co...
837
RADIALL RF COAXIAL, MCX, STRAIGHT JACK, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Straight Jack; Coaxial Termination:Solder; Impedance:75ohm; Co... 837 14746
RF COAXIAL, MCX, RIGHT ANGLE JACK, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Right Angle Jack; Coaxial Termination:Solder; Impedance:75o...
8
RADIALL RF COAXIAL, MCX, RIGHT ANGLE JACK, 75OHM; Connector Type:MCX Coaxial; Connector Body Style:Right Angle Jack; Coaxial Termination:Solder; Impedance:75o... 8 21088
R21-2-10.0A-B06CV-V
SENSATA / AIRPAX
HYDRAULIC CKT PROTECTOR, 2P, 10A, 1.5KV;
R21-2-10.0A-B06CV-V
SENSATA / AIRPAX HYDRAULIC CKT PROTECTOR, 2P, 10A, 1.5KV; 0 104865
SENSATA / AIRPAX
HYDRAULIC CKT PROTECTOR, 2P, 15A, 1.5KV;
2
SENSATA / AIRPAX HYDRAULIC CKT PROTECTOR, 2P, 15A, 1.5KV; 2 90188
HYDRAULIC CKT PROTECTOR, 2P, 5A, 1.5KV;
SENSATA / AIRPAX HYDRAULIC CKT PROTECTOR, 2P, 5A, 1.5KV; 0 104865