PA2319003BK1 검색 결과
일반 업체
이이씨온반도체 아이씨타임 케이티전자 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
PA204
제조사
FORTEX
부품상세내역
BUBBLE ETCH TANK, 2.25L, 150W, 230VAC;
수량
1
가격
880270
구매
PA204
FORTEX BUBBLE ETCH TANK, 2.25L, 150W, 230VAC; 1 880270
구매
부품명
PA2035
제조사
TEMPO
PA2035
TEMPO
Crimp Die Applications:Contacts; For Use With:-; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017)
IMO PRECISION CONTROLS
FOOTSWITCH, GP, SHROUDLESS; Product Range:PA Series; Contact Configuration:SPDT-1NO / 1NC; Switch Operation:Off-On; Contact Current Max:6A; Contact Vo...
IMO PRECISION CONTROLS FOOTSWITCH, GP, SHROUDLESS; Product Range:PA Series; Contact Configuration:SPDT-1NO / 1NC; Switch Operation:Off-On; Contact Current Max:6A; Contact Vo... 0 54626
IMO PRECISION CONTROLS
FOOTSWITCH, SAFETY, SHROUDLESS; Product Range:-; Contact Configuration:DPDT-2NC; Switch Operation:Off-On; Contact Current Max:6A; Contact Voltage AC N...
IMO PRECISION CONTROLS FOOTSWITCH, SAFETY, SHROUDLESS; Product Range:-; Contact Configuration:DPDT-2NC; Switch Operation:Off-On; Contact Current Max:6A; Contact Voltage AC N... 0 52127
PA2005NL
PULSE ELECTRONICS
XFMR, 50KHZ, 1.5KV, SMD;
PA2005NL
PULSE ELECTRONICS XFMR, 50KHZ, 1.5KV, SMD; 0 4729
PULSE ELECTRONICS
XFMR, 50KHZ, 1.5KV, SMD;
PULSE ELECTRONICS XFMR, 50KHZ, 1.5KV, SMD; 0 2838
COMMON MODE FILTER, 3.3A, SMD; DC Current Rating:3.3Arms; Inductance:383µH; Product Range:-; Impedance:1.4kohm; Inductor Case / Package:-; Product Len...
PULSE ELECTRONICS COMMON MODE FILTER, 3.3A, SMD; DC Current Rating:3.3Arms; Inductance:383µH; Product Range:-; Impedance:1.4kohm; Inductor Case / Package:-; Product Len... 1238 2978
COMMON MODE FILTER, 4A, SMD; DC Current Rating:4Arms; Inductance:280µH; Product Range:-; Impedance:1kohm; Inductor Case / Package:-; Product Length:13...
525
PA2744NL PULSE ELECTRONICS COMMON MODE FILTER, 4A, SMD; DC Current Rating:4Arms; Inductance:280µH; Product Range:-; Impedance:1kohm; Inductor Case / Package:-; Product Length:13... 525 2721
COMMON MODE FILTER, 10A, SMD; DC Current Rating:10Arms; Inductance:215µH; Product Range:-; Impedance:600ohm; Inductor Case / Package:-; Product Length...
319
PULSE ELECTRONICS COMMON MODE FILTER, 10A, SMD; DC Current Rating:10Arms; Inductance:215µH; Product Range:-; Impedance:600ohm; Inductor Case / Package:-; Product Length... 319 3613
PA27FV-F
HYLEC
TERMINAL BLOCK, BARRIER, 12POS, 14AWG; No. of Rows:2 Row; No. of Positions:12Ways; Wire Size AWG Min:18AWG; Wire Size AWG Max:14AWG; Pitch Spacing:10m...