P6KE62CAE31 검색 결과
일반 업체
(주)넷콤 (주)와이지테크 (YG TECH) 와이엔디에스전자
부품명
P6KE62CA
제조사
TAIWAN SEMICONDUCTOR
부품상세내역
TVS DIODE, 600W, 53V, BIDIR, DO-204AC; Product Range:P6KE Series; TVS Polarity:Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:53V; Clamping Voltage Vc ...
수량
3304
가격
993
구매
P6KE62CA
TAIWAN SEMICONDUCTOR TVS DIODE, 600W, 53V, BIDIR, DO-204AC; Product Range:P6KE Series; TVS Polarity:Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:53V; Clamping Voltage Vc ... 3304 993
구매
부품명
제조사
ONSEMI
부품상세내역
DIODE, TVS, 62V, 600W; Product Range:P6KE6 Series; TVS Polarity:Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:53V; Clamping Voltage Vc Max:85V; Diode ...
수량
0
가격
522
ONSEMI DIODE, TVS, 62V, 600W; Product Range:P6KE6 Series; TVS Polarity:Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:53V; Clamping Voltage Vc Max:85V; Diode ... 0 522
P6KE62CA-E3/54
VISHAY
TVS DIODE, 600W, 62V, DO-204AC; Product Range:TRANSZORB P6KE Series; TVS Polarity:Bidirectional; Reverse Standoff Voltage:53V; Clamping Voltage Max:85...
416
461
P6KE62CA-E3/54
VISHAY TVS DIODE, 600W, 62V, DO-204AC; Product Range:TRANSZORB P6KE Series; TVS Polarity:Bidirectional; Reverse Standoff Voltage:53V; Clamping Voltage Max:85... 416 461