NANO120LD2BN 검색 결과
부품상세내역
POLYSWITCH, SMD, 1206, 0.12A; Thermistor Mounting:SMD; Product Range:PolySwitch nanoSMDC Series; Holding Current:120mA; Tripping Current:390mA; Voltag...
NANOSMDC012F-2
TE CONNECTIVITY - RAYCHEM POLYSWITCH, SMD, 1206, 0.12A; Thermistor Mounting:SMD; Product Range:PolySwitch nanoSMDC Series; Holding Current:120mA; Tripping Current:390mA; Voltag... 0 397
부품상세내역
358
TE CONNECTIVITY - RAYCHEM POLYSWITCH, SMD, 1206, 0.12A; Thermistor Mounting:SMD; Product Range:PolySwitch nanoSMDC Series; Holding Current:120mA; Tripping Current:390mA; Voltag... 0 358
NANOSMDCH030F/24-02
LITTELFUSE
PTC RESETTABLE FUSE, 0.3A, 24VDC, 1206; PPTC Case Style:1206 (3216 Metric); Product Range:PolySwitch nanoSMDCH Series; Voltage Rating:24VDC; Holding C...
254
NANOSMDCH030F/24-02
LITTELFUSE PTC RESETTABLE FUSE, 0.3A, 24VDC, 1206; PPTC Case Style:1206 (3216 Metric); Product Range:PolySwitch nanoSMDCH Series; Voltage Rating:24VDC; Holding C... 254 1716