NANO120KC2BN 검색 결과
일반 업체
이화전자 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
NANOSMDC012F-2
제조사
TE CONNECTIVITY - RAYCHEM
부품상세내역
POLYSWITCH, SMD, 1206, 0.12A; Thermistor Mounting:SMD; Product Range:PolySwitch nanoSMDC Series; Holding Current:120mA; Tripping Current:390mA; Voltag...
수량
0
가격
397
구매
NANOSMDC012F-2
TE CONNECTIVITY - RAYCHEM POLYSWITCH, SMD, 1206, 0.12A; Thermistor Mounting:SMD; Product Range:PolySwitch nanoSMDC Series; Holding Current:120mA; Tripping Current:390mA; Voltag... 0 397
구매
부품명
제조사
TE CONNECTIVITY - RAYCHEM
부품상세내역
수량
0
가격
358
TE CONNECTIVITY - RAYCHEM POLYSWITCH, SMD, 1206, 0.12A; Thermistor Mounting:SMD; Product Range:PolySwitch nanoSMDC Series; Holding Current:120mA; Tripping Current:390mA; Voltag... 0 358
NANOSMDCH030F/24-02
LITTELFUSE
PTC RESETTABLE FUSE, 0.3A, 24VDC, 1206; PPTC Case Style:1206 (3216 Metric); Product Range:PolySwitch nanoSMDCH Series; Voltage Rating:24VDC; Holding C...
254
NANOSMDCH030F/24-02
LITTELFUSE PTC RESETTABLE FUSE, 0.3A, 24VDC, 1206; PPTC Case Style:1206 (3216 Metric); Product Range:PolySwitch nanoSMDCH Series; Voltage Rating:24VDC; Holding C... 254 1716