M39003020061J 검색 결과
부품상세내역
TANTALUM CAPACITOR, 10UF, 20V, AXIAL 10%; Capacitance:10µF; Voltage(DC):20V; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Terminals:PC Pin; Lead Spacing:-; ...
M39003/01-2286
VISHAY TANTALUM CAPACITOR, 10UF, 20V, AXIAL 10%; Capacitance:10µF; Voltage(DC):20V; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Terminals:PC Pin; Lead Spacing:-; ... 84 16870
부품상세내역
TANTALUM CAPACITOR, 4.7UF, 50V, AXIAL 10%; Capacitance:4.7µF; Voltage(DC):50V; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Terminals:PC Pin; Lead Spacing:-...
18790
VISHAY TANTALUM CAPACITOR, 4.7UF, 50V, AXIAL 10%; Capacitance:4.7µF; Voltage(DC):50V; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Terminals:PC Pin; Lead Spacing:-... 70 18790
TANTALUM CAPACITOR, 1UF, 50V, AXIAL 10%; Capacitance:1µF; Voltage(DC):50V; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Terminals:PC Pin; Lead Spacing:-; ES...
100
VISHAY TANTALUM CAPACITOR, 1UF, 50V, AXIAL 10%; Capacitance:1µF; Voltage(DC):50V; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Terminals:PC Pin; Lead Spacing:-; ES... 100 13896