LB25SKS1G3L 검색 결과
일반 업체
무호재팬
부품명
LB254P
제조사
MULTICOMP PRO
부품상세내역
ISOLATOR ENCLOSED 25A 4 POLE; No. of Poles:4 Pole; Contact Voltage AC Max:690V; Contact Current AC Max:25A; Approvals / Standards:CSA, EN, IEC, UL; IP...
구매
LB254P
MULTICOMP PRO ISOLATOR ENCLOSED 25A 4 POLE; No. of Poles:4 Pole; Contact Voltage AC Max:690V; Contact Current AC Max:25A; Approvals / Standards:CSA, EN, IEC, UL; IP... 0 42481
구매
부품명
LB2518T471M
부품상세내역
WIREWOUND INDUCTOR 470UH 25MA 20% 3.5MHZ; WIREWOUND INDUCTOR 470UH 25MA 20% 3.5MHZ; Product Range:TAIYO YUDEN - LB Series; Inductance:470µH; Inductanc...
수량
가격
168
LB2518T471M
TAIYO YUDEN WIREWOUND INDUCTOR 470UH 25MA 20% 3.5MHZ; WIREWOUND INDUCTOR 470UH 25MA 20% 3.5MHZ; Product Range:TAIYO YUDEN - LB Series; Inductance:470µH; Inductanc... 0 168
LB25CGW01-H
NKK SWITCHES
SWITCH, PUSHBUTTON, NON-ILLUMINATED, DPDT, 3A, 250V; Product Range:LB Series; Panel Cutout Diameter:22mm; Contact Configuration:DPDT; Switch Operation...
43
LB25CGW01-H
NKK SWITCHES SWITCH, PUSHBUTTON, NON-ILLUMINATED, DPDT, 3A, 250V; Product Range:LB Series; Panel Cutout Diameter:22mm; Contact Configuration:DPDT; Switch Operation... 43 34541