K220J10C0GH5UL2 검색 결과
일반 업체
파츠너패시브 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
K2211ALM
제조사
HONEYWELL
부품상세내역
SURFACE BOX, 41MM 1 GANG; Enclosure Type:-; Enclosure Material:Steel; External Height - Metric:41mm; External Width - Metric:86mm; External Depth - Me...
구매
K2211ALM
HONEYWELL SURFACE BOX, 41MM 1 GANG; Enclosure Type:-; Enclosure Material:Steel; External Height - Metric:41mm; External Width - Metric:86mm; External Depth - Me... 0 16394
구매
부품명
K224K20X7RF53H5G
제조사
VISHAY
부품상세내역
CAP, 0.22UF, 50V, MLCC, RADIAL;
수량
772
가격
K224K20X7RF53H5G
VISHAY CAP, 0.22UF, 50V, MLCC, RADIAL; 772 1685