JAIN200P25IUA 검색 결과
부품명
JA201
제조사
MULTICOMP PRO
구매
JA201
구매
부품명
JA-500
제조사
MULTICOMP
부품상세내역
LEAD, TYPE 2.5A CLASS 1, 2M; Connector to Connector:IEC 60320 C5 to Free End; Cable Length - Metric:2m; Current Rating:10A; Voltage Rating:125VAC; Jac...
JA-500
MULTICOMP LEAD, TYPE 2.5A CLASS 1, 2M; Connector to Connector:IEC 60320 C5 to Free End; Cable Length - Metric:2m; Current Rating:10A; Voltage Rating:125VAC; Jac... 0 4484
JA-2231
MULTICOMP
SOCKET, IEC, FREE; Product Range:-; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:6A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Termination T...
JA-2231
MULTICOMP SOCKET, IEC, FREE; Product Range:-; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:6A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Termination T... 0 4524
PLUG, IEC, MOAT, FREE; Product Range:-; Gender:Plug; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:10A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Termination Ty...
MULTICOMP PLUG, IEC, MOAT, FREE; Product Range:-; Gender:Plug; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:10A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Termination Ty... 0 3901
SOCKET, IEC, RIGHT ANGLE, FREE; Product Range:-; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:6A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact ...
MULTICOMP SOCKET, IEC, RIGHT ANGLE, FREE; Product Range:-; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:6A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact ... 0 4202
JA-2231-A
MULTICOMP PRO
SOCKET, IEC, SIDE ENTRY, FREE; Product Range:-; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:6A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact T...
JA-2231-A
MULTICOMP PRO SOCKET, IEC, SIDE ENTRY, FREE; Product Range:-; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:6A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact T... 0 4765
JA-2231-H
SOCKET, IEC, HOT, FREE; Product Range:-; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:6A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Terminat...
JA-2231-H
MULTICOMP SOCKET, IEC, HOT, FREE; Product Range:-; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:6A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Terminat... 0 4604
PLUG, IEC, RIGHT ANGLE,; Product Range:-; Gender:Plug; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:10A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Termination ...