J259300135002 검색 결과
부품명
J2421G
제조사
DESCO
부품상세내역
SIGN, ESD WARNING GERMAN LANGUAGE; Label Type:-; Label Height:150mm; Label Width:300mm; Label Diameter:-; Label Material:PVC Foam; Label Colour:Black ...
구매
J2421G
DESCO SIGN, ESD WARNING GERMAN LANGUAGE; Label Type:-; Label Height:150mm; Label Width:300mm; Label Diameter:-; Label Material:PVC Foam; Label Colour:Black ... 0 15176
구매
부품명
J20-PAD
제조사
BRADY
J20-PAD
J212091
MERSEN / FERRAZ SHAWMUT
FUSE HOLDER, 14X51MM, 3 POLE, CMS; Fuse Holder Type:Cartridge Fuse Holder; Fuse Current:50A; Fuse Size Held:14mm x 51mm; Holder Terminals:Screw; No. o...
J212091
MERSEN / FERRAZ SHAWMUT FUSE HOLDER, 14X51MM, 3 POLE, CMS; Fuse Holder Type:Cartridge Fuse Holder; Fuse Current:50A; Fuse Size Held:14mm x 51mm; Holder Terminals:Screw; No. o... 0 56168
J2CE3221-25L0A
ITT CANNON
EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 25FT;; EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 25FT; No. of Phases:Single Phase; Voltage Rating:240VAC; Current Rating:3...
J2CE3221-25L0A
ITT CANNON EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 25FT;; EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 25FT; No. of Phases:Single Phase; Voltage Rating:240VAC; Current Rating:3... 0 240627
J2CE3221-15L0A-179
ITT CANNON
EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 15FT; No. of Phases:Single Phase; Voltage Rating:240VAC; Current Rating:32A; Cable Length - Metric:4.6m; Cable Leng...
J2CE3221-15L0A-179
ITT CANNON EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 15FT; No. of Phases:Single Phase; Voltage Rating:240VAC; Current Rating:32A; Cable Length - Metric:4.6m; Cable Leng... 0 405857
J2IV4021-10S1G0A0A1
EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 10FT; No. of Phases:Single Phase; Voltage Rating:240VAC; Current Rating:40A; Cable Length - Metric:3.05m; Cable Len...
J2IV4021-10S1G0A0A1
ITT CANNON EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 10FT; No. of Phases:Single Phase; Voltage Rating:240VAC; Current Rating:40A; Cable Length - Metric:3.05m; Cable Len... 0 276601
J2IV8021-06S1G0A0A0
EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 6FT; No. of Phases:Single Phase; Voltage Rating:240VAC; Current Rating:80A; Cable Length - Metric:1.8m; Cable Lengt...
6
J2IV8021-06S1G0A0A0
ITT CANNON EV CABLE, SAE J1772 PLUG-FREE END, 6FT; No. of Phases:Single Phase; Voltage Rating:240VAC; Current Rating:80A; Cable Length - Metric:1.8m; Cable Lengt... 6 273925