IKW30N60T 검색 결과
부품명
IKW30N60TFKSA1
제조사
INFINEON
부품상세내역
IGBT, N, 600V, 30A, TO-247; DC Collector Current:60A; Collector Emitter Saturation Voltage Vce(on):2.05V; Power Dissipation Pd:187W; Collector Emitter...
수량
201
가격
7404
구매
IKW30N60TFKSA1
INFINEON IGBT, N, 600V, 30A, TO-247; DC Collector Current:60A; Collector Emitter Saturation Voltage Vce(on):2.05V; Power Dissipation Pd:187W; Collector Emitter... 201 7404